Related Products
-
THUNDEROBOT ZERO BUMBLEBEE – 2023 SPECIAL EDITION – CORE I9...৳ 299,000 -
THUNDEROBOT 911X Core i5-13500H RTX 4060 16GB RAM 512GB SSD৳ 159,900 -
HP ProBook 460 G11 Core Ultra 7 155H 8GB RAM 512GB SSD 16-In...৳ 117,500 ৳ 120,000 -
THUNDEROBOT 911X Core i5-13500H RTX 4050 16GB RAM 512GB SSD৳ 144,900 -
Thunderobot 911MT Core i5 12th Gen RTX 3060 6GB Graphics 15....৳ 144,000 -
HP Victus Gaming 15-fa1393TX Core i5-13420H 13th Gen RTX 205...৳ 95,000 -
THUNDEROBOT IGER E1 Notebook | Core i7 11th Gen | 16gb Ram |...৳ 59,900
THUNDEROBOT ZERO 16 INCH 165HZ 2.5K DISPLAY CORE I9 12TH GEN 16GB RAM 512GB SSD GAMING LAPTOP WITH RTX 3060 6GB GRAPHICS
Stock :
In Stock
PID : 86
SKU : THUZER-8446
Model : ExpertBook B1
Warranty : 3 Years
I9-12900H 14 Cores, 20 Threads
16 GB DDR5 [2*SODIMM Slots]
512 GB PCIE 4.0 Nvme
Nvidia Geforce RTX 3060 6GB Laptop GPU
WiFi 6.0, RJ-45 LAN Port (10/100/1000 Mbps)
HDMI 2.1
Warranty – 2 Years Limited Warranty (1 Year Battery)
THUNDEROBOT ZERO | 16 INCH 165HZ 2.5K DISPLAY | CORE I9 12TH GEN | 16GB RAM | 512GB SSD | GAMING LAPTOP WITH RTX 3060 6GB GRAPHICS
| Laptop Specification | |
| Processor | I9-12900H 14 Cores, 20 Threads |
| Memory | 16 GB DDR5 2*SODIMM Slots, |
| Storage | SSD |
| Graphics | Nvidia Geforce RTX 3060 6GB Laptop GPU |
| HDD | No |
| Display | 16inch, QHD 2560 X 1600, 100,100sRGB% 165Hz |
| SSD | 512 GB PCIE 4.0 Nvme Support 1*PCIE 4.0 SSD+1*7mm HDD |
| Adapter | 20V – 15A (DC). |
| Battery | Li-Pol 63V*H |
| Operating System | Windows 11 |
| Networking | WiFi 6.0, RJ-45 LAN Port (10/100/1000 Mbps). |
| Keyboard | Full-Size Monochrome Backlit Keyboard With Numeric Keypad (16-Color Adjustable) |
| Bluetooth | Bluetooth V5.2 |
| WebCam | 1.0M HD VIDEO CAMERA |
| Display Touch | No |
| Ports & Connectors | USB-A 3.1 Gen 1 + USB-A 3.1 Gen 2 + Thunderbolt 4 (DP 1.4 Compatible) HDMI 2.0, Mini-DP 1.4 3.5mm For Headphones Or Microphone. |
| Dimensions (W X D X H) | 360(W)×286(D)×27.3(H) Mm |
| Slots | M.2 Slot |
| Weight | 2.58kg |
| Warranty | 2 Years Limited Warranty (1 Year Battery) |
No specification details available for this product.
No reviews yet. Be the first to review this product!
