Related Products
-
Onikuma CW905 RGB 2.4GHz Wireless Gaming Mouse৳ 1,600 -
Dareu EM908 Victor | RGB Gaming Mouse৳ 1,650 -
DAREU EM903 DUAL MODE WIRELESS MOUSE৳ 2,700 -
Logitech G304 Hero Lightspeed Wireless Gaming Mouse৳ 4,200 -
Monka 4K Dongle৳ 1,000 -
MONKA M3 PAW3395 Wireless Gaming Mouse৳ 4,500 -
Onikuma CW925 Wired RGB Gaming Mouse৳ 1,550
T-WOLF X3 Tri-mode Lightweight Wireless Gaming Mouse
Stock :
In Stock
PID : 616
SKU : T-WX3-4572
Model : ExpertBook B1
Warranty : 3 Years
Key Features
Tri-mode connectivity: Wired, 2.4GHz, Bluetooth
High-precision PAW3311 sensor
Adjustable DPI up to 12,000
Lightweight hollow-carved ergonomic design
Customizable RGB lighting effects
Specification
| Mouse | |
| Resolution | 12000 DPI |
| Main Features | |
| Button | 6 Programmable Buttons |
| Connection Type | Wired, 2.4GHz Wireless, and Bluetooth 5.1 |
| Lighting Effect | RGB |
| Optical Sensor | PAW3311 |
| Gaming Features | |
| Tracking Method | Optical |
| Technical Specification | |
| Battery Life | 500mAh |
| Model | X3 |
| Physical Specification | |
| Color | Black, Silver |
| Dimension | 110 × 55 × 35 mm |
| Weight | 70g |
| Warranty Information | |
| Warranty | 01 year |
| Basic Information | |
| Brand | T-Wolf |
| Color | Black, Natural Silver |
| Lighting Effect | RGB |
| Availability | In Stock |
| DPI | 12000 |
| Backlight | RGB |
| Warranty | 1 Year |
No reviews yet. Be the first to review this product!
