Related Products
-
ONIKUMA K19 3.5mm Wired Gaming Headset Over Ear Headphones N...৳ 1,550 -
MCHOSE V9 Pro Tri-mode Gaming Headset৳ 6,500 -
DAREU EH416s | 3.5mm + USB | RGB Gaming Headset৳ 1,399 ৳ 3,300 -
JBL Tune 720BT Wireless Over-Ear Headphone৳ 8,000 -
Onikuma X88 Wired Gaming Headphone৳ 1,490 -
ONIKUMA X7 PRO Wired RGB Gaming Headset৳ 1,300 -
ONIKUMA K10 Pro RGB Professional Wired Gaming Headset৳ 2,350
ONIKUMA X92 Gaming Headset
Stock :
In Stock
PID : 655
SKU : ONIX92-7727
Model : ExpertBook B1
Warranty : 3 Years
Key Features
ONIKUMA X92 Gaming Headset
USB + 3.5mm Audio Cable
User Manual
3.5 MM, USB (for sound card/RGB)
Wired headphone & headset
Specification
| Main Features | |
| Cable Length | 2.2m ± 0.15% |
| Microphone | Omni-directional, 6.0*5.0mm |
| Material | ABS, Plastic |
| Physical Attribute | |
| Material | Synthetic leather (Memory cotton) |
| Technical Specification | |
| Frequency Range | 20 - 20000Hz |
| Impedance | 20Ω ± 15% (up to 32 Ω) |
| Model | X92 |
| Power | |
| Connectors | 3.5 MM, USB (for sound card/RGB) |
| Physical Specification | |
| Drivers | 1 |
| Goggle | |
| Communication Frequency | Wired |
| Warranty Information | |
| Warranty | 1 years |
No specification details available for this product.
No reviews yet. Be the first to review this product!
