Related Products
-
T-WOLF T90 Dual-Mode Wireless Mouse৳ 500 -
Dareu A918X Wireless Gaming Mouse৳ 1,399 ৳ 1,999 -
Dareu LM106G 2.4G Wireless Office Mouse (With Alkaline batte...৳ 490 -
DAREU EM903 DUAL MODE WIRELESS MOUSE৳ 2,700 -
DAREU A950 Wing | PAW3950 | 8KHz 35g Gaming Mouse৳ 6,500 -
Onikuma CW935 RGB Tri-Mode Wireless Gaming Mouse৳ 1,499 -
ThundeRobot ML903 + 4k Hz Dongle | Wireless Gaming Mouse৳ 6,500
ONIKUMA CW930 RGB Tri-Mode Wireless Gaming Mouse, White
Stock :
In Stock
PID : 711
SKU : ONICW9-5391
Model : ExpertBook B1
Warranty : 3 Years
Key Features
Tri-mode connectivity: Bluetooth 5.0, 2.4G wireless, Type-C wired
500mAh battery with play-while-charging support
5-level DPI adjustment (800/1600/2000/2400/3600)
PAW3212 optical sensor with YC1011 MCU
10 million click lifespan on main buttons
11 dynamic RGB lighting modes
Lightweight 95g ergonomic design
Universal compatibility (Windows, Mac, Android, Linux)
Warranty: 1 Year
Specification
| External Features | |
| Dimensions | 126 × 63 × 40mm |
| Weight | 95g (excluding receiver) |
| Basic Information | |
| Sensor | PAW3212 |
| Main Features | |
| Button life | 10,000,000 hits |
| Compatibility | Windows, iOS/Mac, Android, Linux |
| Interface | Tri-mode 2.4G/Bluetooth 5.0/Wired Type-C |
| Video Features | |
| Frame Rate | FPS |
| Power | |
| Battery Capacity | 500mAh |
| Warranty Information | |
| Warranty | 1 years |
| Basic Information | |
| Brand | ONIKUMA |
| Color | Black, White |
| Shock Sensor | PAW3212 optical sensor |
| Availability | In Stock |
| DPI | 800/1600/2000/2400/3600 |
| Backlight | RGB |
| Warranty | 1 Year |
No reviews yet. Be the first to review this product!
